• ółążść‡

 

Różaniec rodziców za dzieci działa w naszej parafii od 23 listopada 2014 roku. Pierwsza róża jest pod wezwaniem bł. Karoliny Kózkówny, druga pod wezwaniem św. Jana Pawła II. Nie wszystkie osoby należące do róż są z naszej parafii (dziewięć osób spoza). 8 grudnia (na Godzinie łaski ) odmawiany jest akt zawierzenia Modlitwy Różańcowej Rodziców w intencji dzieci (po raz pierwszy ten akt odmawiany jest w dniu przystąpienia do róży)

Modlący się rodzice znają pięć konkretnych intencji ogólnych modlitwy i się z nimi identyfikują. Oto one :

·         ochrona naszych dzieci przed złymi skutkami grzechów rodziców;

·          pełnia błogosławieństwa Bożego dla naszych dzieci (również o to, aby trafiły w takie środowisko w którym najlepiej się będą rozwijać);

·         uzdrowienie przyczyn grzechów, których skutki mogą dosięgnąć nasze dzieci, u rodziców i w środowisku;

·         rozwój tej formy modlitwy – aby jak najwięcej dzieci i rodziców doświadczało jej zbawiennych skutków;

·         w intencji Ojca Świętego i Jego intencjach oraz w intencji Kościoła Świętego.

 

Akt zawierzenia Modlitwy Różańcowej Rodziców w intencji dzieci

Niepokalana Dziewico Maryjo!

Królowo Rodzin, Królowo Pokoju Zawierzam Ci swoje dzieci i wszystkie dzieci objęte modlitwą w Różach Różańcowych rodziców. Przez tajemnice życia Jezusa i Świętej Rodziny uproś u Boga łaskę ochrony tych dzieci przed wszelkim złem, zwłaszcza tym jakie może wypływać ze słabości i grzechów rodzicielskich. Ochroń je płaszczem swojej miłości i modlitwy, niech pozostaną niewinne, a te które zbłądziły, które doświadczają nędzy grzechu skieruj na drogę nawrócenia. Tobie i tej modlitwie różańcowej powierzamy drogi ich rozwoju i ufamy że doprowadzisz je do Jezusa. Niech to dzieło modlitwy rozwija się przynosząc Miłość i Pokój jaki niesie światu Chrystus, aby jak najwięcej dzieci, rodziców i rodzin doświadczyło uzdrawiającej mocy Miłości Bożej. Tobie się powierzamy w całości.

Menu

Statystyki


statystyka

Wyszukiwanie

 

Dzisiaj jest

piątek,
24 maja 2024

(145. dzień roku)

Święta

Piątek, VII Tydzień zwykły
Rok B, II
Wspomnienie Najśw. Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych

 

SondaLicznik

Liczba wyświetleń strony:
6313

Zegar