• ółążść‡

 W niedzielę 28.09.2014 – dokładnie w rocznicę nabożeństwa w intencji rodzin, które przeżywaliśmy w Roku Wiary – w naszym kościele przeżyliśmy podobne wydarzenie z okazji  ROKU RODZINY. Chciałbym bardzo serdecznie wszystkim podziękować za to wspaniałe wspólne przeżycie: zespołowi Pasja Miłości, s. Dolores Zok i wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tego nabożeństwa oraz wszystkim licznie zgromadzonym uczestnikom. Bógzapłać! 

A poniżej znajdziecie krótką foto-relację z tego wydarzenia...

Powrót

W ostatni piątek tegorocznego Wielkiego Postu (11.04.2014 r.) odprawiliśmy "uliczną" Drogę Krzyżową, w czasie której nieśliśmy krzyż i modliliśmy się w intencji naszych rodzin. Poniżej fotograficzna relacja z tego wydarzenia.

Powrót

W dniach 20-23.03.2014 r. odbyły się rekolekcje w naszej parafii, którym przewodniczył - z okazji Roku Rodziny - diecezjalny duszpasterz rodzin ks. dr Jerzy Dzierżanowski. Poniżej znajdziecie trochę zdjęć dokumentujących to wydarzenie.

Powrót

Po rekolekcjach - w niedzielny wieczór - ławki kościoła wypełniły się jeszcze raz niemal w całości na Gorzkich Żalach i projekcji filmu "Odważni". 

Menu

Statystyki


statystyka

Wyszukiwanie

 

Dzisiaj jest

poniedziałek,
04 grudnia 2023

(338. dzień roku)

Święta

Poniedziałek, I Tydzień Adwentu
Rok B, II
Dzień Powszedni albo wsp. św. Jana Damasceńskiego, prezb. i dr Kościoła albo wsp. św. Barbary, dziewicy i męcz.

 

SondaLicznik

Liczba wyświetleń strony:
13453

Zegar